RN60C2322FB14
MFR.Part #
RN60C2322FB14
JLCPCB Part #
C1417984
Description
-65℃~+175℃ 23.2kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors