RN60C1652FRSL
MFR.Part #
RN60C1652FRSL
JLCPCB Part #
C1782956
Description
-65℃~+175℃ 16.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors