RN60C2321BBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C2321BBSL
JLCPCB Part #
C1428517
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 2.32kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors