ERL07140K00FKEK500
MFR.Part #
ERL07140K00FKEK500
JLCPCB Part #
C3518135
Description
-65℃~+175℃ 140kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors