RN60C2300FB14
MFR.Part #
RN60C2300FB14
JLCPCB Part #
C3556321
Description
-65℃~+175℃ 230Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors