MAL215733471E3
MFR.Part #
MAL215733471E3
JLCPCB Part #
C3722901
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.618A@10kHz 250V 25mm 280mΩ 37mm 470uF 5000hrs@85℃ ±20% 插件,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS