RN60C2260FB14
MFR.Part #
RN60C2260FB14
JLCPCB Part #
C1423023
Description
-65℃~+175℃ 226Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors