MAL215628222E3
MFR.Part #
MAL215628222E3
JLCPCB Part #
C1607661
Package
Plugin,D25xL27mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 115mΩ@100Hz 2.42A@100Hz 2200uF 25mm 27mm 5000hrs@85℃ 63V ±20% 插件,D25xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS