RN60C2181DRSL
MFR.Part #
RN60C2181DRSL
JLCPCB Part #
C1787222
Description
-65℃~+175℃ 2.18kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors