RWR74S2R21FRBSL
MFR.Part #
RWR74S2R21FRBSL
JLCPCB Part #
C3423343
Description
-55℃~+250℃ 2.21Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors