RN60C2101FRSL
MFR.Part #
RN60C2101FRSL
JLCPCB Part #
C1783486
Description
-65℃~+175℃ 2.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors