ERL321K5000GKEB500
MFR.Part #
ERL321K5000GKEB500
JLCPCB Part #
C3490459
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors