RN60C2050FB14
MFR.Part #
RN60C2050FB14
JLCPCB Part #
C1416842
Description
-65℃~+175℃ 205Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors