RWR84S9091FRB12
MFR.Part #
RWR84S9091FRB12
JLCPCB Part #
C1478234
Description
-55℃~+250℃ 7W 9.09kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors