IHXL1500VZEB1R5M51
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHXL1500VZEB1R5M51
Description
0.26mΩ 1.5uH 178A ±20% - Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS