RN60C2004BB14
MFR.Part #
RN60C2004BB14
JLCPCB Part #
C3490117
Description
-65℃~+175℃ 250mW 2MΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors