Y005827K0000T0L
MFR.Part #
Y005827K0000T0L
JLCPCB Part #
C1462558
Description
-55℃~+125℃ 27kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors