RN60C2002DRSL
MFR.Part #
RN60C2002DRSL
JLCPCB Part #
C1791832
Description
-65℃~+175℃ 20kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors