RN50C6982BB14
MFR.Part #
RN50C6982BB14
JLCPCB Part #
C1424326
Description
-65℃~+175℃ 50mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors