RN60C1803FB14
MFR.Part #
RN60C1803FB14
JLCPCB Part #
C1396479
Description
-65℃~+175℃ 180kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors