ERC551M9800BHEK500
MFR.Part #
ERC551M9800BHEK500
JLCPCB Part #
C3490368
Description
-65℃~+175℃ 1.98MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS