Y16242K63900B9R
MFR.Part #
Y16242K63900B9R
JLCPCB Part #
C4030636
Description
-55℃~+150℃ 2.639kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS