RN60C1782DRSL
MFR.Part #
RN60C1782DRSL
JLCPCB Part #
C1789475
Description
-65℃~+175℃ 17.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors