RN60C1782BRSL
MFR.Part #
RN60C1782BRSL
JLCPCB Part #
C1798545
Description
-65℃~+175℃ 17.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors