RN60C1761BB14
MFR.Part #
RN60C1761BB14
JLCPCB Part #
C1421632
Description
-65℃~+175℃ 1.76kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors