RN60C1742FRSL
MFR.Part #
RN60C1742FRSL
JLCPCB Part #
C3565603
Description
-65℃~+175℃ 17.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors