RN60C1242FRSL
MFR.Part #
RN60C1242FRSL
JLCPCB Part #
C1783990
Description
-65℃~+175℃ 12.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors