RN60C1723DBSL
MFR.Part #
RN60C1723DBSL
JLCPCB Part #
C3554559
Description
-65℃~+175℃ 172kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors