RN60C3830DRSL
MFR.Part #
RN60C3830DRSL
JLCPCB Part #
C3527823
Description
-65℃~+175℃ 250mW 383Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors