CMF60680R00FKEK64
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF60680R00FKEK64
JLCPCB Part #
C1400750
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-55℃~+175℃ 1W 680Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS