RN60C1603BBSL
MFR.Part #
RN60C1603BBSL
JLCPCB Part #
C3491630
Description
-65℃~+175℃ 160kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors