RN60E1131FBSL
MFR.Part #
RN60E1131FBSL
JLCPCB Part #
C3396962
Description
-65℃~+175℃ 1.13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors