RN60C3402BBSL
MFR.Part #
RN60C3402BBSL
JLCPCB Part #
C1428266
Description
-65℃~+175℃ 250mW 34kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors