RN60C1543FRE6
MFR.Part #
RN60C1543FRE6
JLCPCB Part #
C1774171
Description
-65℃~+175℃ 154kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors