RN60C1541BBSL
MFR.Part #
RN60C1541BBSL
JLCPCB Part #
C3422341
Description
-65℃~+175℃ 1.54kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors