RNC60H1693FRB14
MFR.Part #
RNC60H1693FRB14
JLCPCB Part #
C1445989
Description
-65℃~+175℃ 169kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors