RN60C1503DR36
MFR.Part #
RN60C1503DR36
JLCPCB Part #
C3539846
Description
-65℃~+175℃ 150kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors