RN60C1502FR36
MFR.Part #
RN60C1502FR36
JLCPCB Part #
C1772930
Description
-65℃~+175℃ 15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors