MAX29K800D
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAX29K800D
JLCPCB Part #
C1482259
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 29.8kΩ 300mW ±0.5% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS