Y08500R01800F9W
MFR.Part #
Y08500R01800F9W
JLCPCB Part #
C4258994
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 18mΩ 500mW ±1% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS