RN60C1500FR36
MFR.Part #
RN60C1500FR36
JLCPCB Part #
C3547315
Description
-65℃~+175℃ 150Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors