RN60C1500FRE6
MFR.Part #
RN60C1500FRE6
JLCPCB Part #
C3355330
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 150Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors