RN60C1402DBSL
MFR.Part #
RN60C1402DBSL
JLCPCB Part #
C1428573
Description
-65℃~+175℃ 14kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors