RN60C1402FBSL
MFR.Part #
RN60C1402FBSL
JLCPCB Part #
C1429058
Description
-65℃~+175℃ 14kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors