RN60E2941FB14
MFR.Part #
RN60E2941FB14
JLCPCB Part #
C1422447
Description
-65℃~+175℃ 2.94kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors