RN60C1232BB14
MFR.Part #
RN60C1232BB14
JLCPCB Part #
C1417890
Description
-65℃~+175℃ 12.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors