CMF605R0000JKEB64
MFR.Part #
CMF605R0000JKEB64
JLCPCB Part #
C1785235
Description
-55℃~+175℃ 1W 5Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS