RN60C1201BRSL
MFR.Part #
RN60C1201BRSL
JLCPCB Part #
C1797848
Description
-65℃~+175℃ 1.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors