BFC233627222
MFR.Part #
BFC233627222
JLCPCB Part #
C5953826
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 2.2nF 310V X2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS