RN60C1154BBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C1154BBSL
JLCPCB Part #
C1435973
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 1.15MΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors